PDF Drukuj Email

UWAGA!

 

Rejestracja nowych użytkowników jest aktualnie wstrzymana. Dotychczasowi użytkownicy mogą pisać na dotychczasowych zasadach, proszę jednak o kontak na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Jak zacząć?

 

Po prostu zacznij pisać. Zarejestruj się na forum, napisz dwie opinie, które będą zgodne z naszymi zasadami i umieść je na forum. Dodaj naszą stronę do ulubionych na Facebooku, abyśmy mogli prosto się skontaktować… i gotowe!

 

Co dalej?

 

W ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą i jeżeli opinie były ciekawe – zaproponujemy współpracę. Ustalimy ile chcesz pisać, jakie tematy lubisz i jak chcesz wypłacić kasę.

 

Ile mogę zarobić?

 

Za każdą opinię lub recenzję możesz zarobić kilkanaście punktów (za sam wpis oraz punkty doliczone). Punkty przyznajemy w zależności od długości wpisu:

  • 1000 – 1500 znaków: 3pkt
  • 1500 – 2000 znaków: 4pkt
  • powyżej 2000 znaków: 6pkt (wpis w dziale kultura: 4pkt)

Dodatkowo do każdego wpisu doliczamy punkty za:

  • dodanie własnej (a nie znalezionej na sieci) fotki: +1pkt
  • dodanie linku do swojego artykułu na swojej tablicy Facebooka: +1pkt (podaj nam swój adres Facebooka aby można było naliczyć punkty!)
  • wpisy na „temat tygodnia”: +2pkt
  • dodatkowy bonus za bardzo ciekawe recenzje: +1,2,3pkt

 

Na koniec tygodnia przeliczamy zarobione punkty na złotówki: 10pkt to 1zł. Wystarczy kilka opinii dziennie a Twoje konto może powiększyć się o kilka stówek miesięcznie!

 

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – po prostu napisz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zarejestrowani użytkownicy mogą też pisać w wątku "Uwagi na temat forum" (wejście po zalogowaniu przez Menu "Forum").

 
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.
Joomla templates by a4joomla
Hedge Fund Awards 2015 Lars Windhorst Phengphian Laogumnerd https://www.researchgate.net Lars Windhorst