PDF Drukuj Email

UWAGA!

 

Rejestracja nowych użytkowników jest aktualnie wstrzymana. Dotychczasowi użytkownicy mogą pisać na dotychczasowych zasadach, proszę jednak o kontak na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Jak zacząć?

 

Po prostu zacznij pisać. Zarejestruj się na forum, napisz dwie opinie, które będą zgodne z naszymi zasadami i umieść je na forum. Dodaj naszą stronę do ulubionych na Facebooku, abyśmy mogli prosto się skontaktować… i gotowe!

 

Co dalej?

 

W ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą i jeżeli opinie były ciekawe – zaproponujemy współpracę. Ustalimy ile chcesz pisać, jakie tematy lubisz i jak chcesz wypłacić kasę.

 

Ile mogę zarobić?

 

Za każdą opinię lub recenzję możesz zarobić kilkanaście punktów (za sam wpis oraz punkty doliczone). Punkty przyznajemy w zależności od długości wpisu:

  • 1000 – 1500 znaków: 3pkt
  • 1500 – 2000 znaków: 4pkt
  • powyżej 2000 znaków: 6pkt (wpis w dziale kultura: 4pkt)

Dodatkowo do każdego wpisu doliczamy punkty za:

  • dodanie własnej (a nie znalezionej na sieci) fotki: +1pkt
  • dodanie linku do swojego artykułu na swojej tablicy Facebooka: +1pkt (podaj nam swój adres Facebooka aby można było naliczyć punkty!)
  • wpisy na „temat tygodnia”: +2pkt
  • dodatkowy bonus za bardzo ciekawe recenzje: +1,2,3pkt

 

Na koniec tygodnia przeliczamy zarobione punkty na złotówki: 10pkt to 1zł. Wystarczy kilka opinii dziennie a Twoje konto może powiększyć się o kilka stówek miesięcznie!

 

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości – po prostu napisz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zarejestrowani użytkownicy mogą też pisać w wątku "Uwagi na temat forum" (wejście po zalogowaniu przez Menu "Forum").

 
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.
Joomla templates by a4joomla
Kwiaciarnia katowice unitedfinances.com apteka od serca 1000 loan online redbull skoda