Forum recenzji i opinii
Board Index
>
Komputery
20 dollars 2 surf - by komputer zarabiał na siebi...
Witamy, Gościu

0 Odp.

Sebastian Początkujący recenzent 25.04.2011  
20 dollars 2 surf - by komputer zarabiał na siebie

20 dollars 2 surf jest jednym z popularnych w świecie cashbarrem, jednak wyróżnia się tym, że jest wypłacalny i oferuje większe możliwości zarabiania od pozostałych. Z tego względu zdobywa coraz to więcej zainteresowanych. Obecnie jest zarejestrowanych około 20 tyś osób i dziennie przybywa około 150 - 250 nowych.
20 dollars 2 surf jest małym paskiem na monitorze komputera, w którym wyświetlają się reklamy. Można go dowolnie przesuwać lub wyłączyć gdyby w którymś momencie przeszkadzał. Zapewniam jednak, że szybko można przyzwyczaić się do tego niewielkiego paseczka i nie przeszkadza nawet w oglądaniu filmu, tym bardziej, że jego obecność na monitorze pozwala na zarabianie pieniędzy. Zarabiamy tu w najbardziej prosty sposób, ponieważ niczego nie musimy robić poza normalnym jak zawsze korzystaniem z komputera podłączonego do internetu.
Płacone mamy za oglądanie reklam, na które wcale nie musimy patrzeć; wystarczy, że pasek jest włączony. Nie musimy w nic klikać, nasza poczta nie zostanie zasypana wiadomościami, które trzeba otwierać by cokolwiek zarobić.
Gdy pasek jest włączony i korzystamy z komputera - naliczane są punkty. Pasek "wyczuwa" naszą obecność przy komputerze (klikanie, ruchy kursora). Punkty z początkiem następnego miesiąca zamieniane są na dolary. Jeśli mamy już 20 dolarów, to możemy wypłacić. Niezbędne jest posiadanie konta Pay Pal, którego utworzenie jest bardzo proste i nie musimy robić tego od razu, można dopiero przed pierwszą wypłatą. 20 dolarów jest to minimalna kwota do wypłaty(mniej nie można). Nie jest to jednak wszystko co możemy tu zarobić.
W miarę jak wprowadzamy kolejnych uczestników - nasze zarobki wzrastają, ponieważ od każdej wprowadzonej przez nas osoby otrzymujemy 10% wartości jej zarobków, również od osób wprowadzonych przez naszych poleconych itd aż do dziesiątego poziomu. Tylko od nas zależy ile osób wprowadzimy, nie ma ograniczeń więc nie ma tym samym górnej granicy zarobków.
Poza normalnym naliczaniem punktów(z wyświetlania paska), otrzymujemy też punkty za kliknięcia w nasz link referencyjny(można go ustawić np jako opis gg lub na forach dyskusyjnych czy jako opis na n-k, a także na "śledziku" i w swoim blogu). Jeśli ktoś posiada swoją stronę www - może wstawić na niej banner i otrzymuje punkty za każde kliknięcie. Osoby klikające na buxach i ptr mogą zamówić impresję bannera. W identyczny sposób pozyskujemy poleconych, którzy zarejestrują się przez nasz link referencyjny czy banner. Można też zachęcić osoby z rodziny czy znajomych i podać im link referencyjny. Możemy wprowadzać też ludzi z różnych
krajów!
Czasem też (bardzo rzadko) otrzymamy wiadomość e-mail ogłaszającą konkurs z nagrodami(zazwyczaj są to wycieczki zagraniczne). Możemy wziąć udział w konkursie, ale nawet jeśli nie chcemy, to za samo otwarcie wiadomości dostajemy sporą ilość punktów.
20 dollars 2 surf jest formą zarabiania "przy okazji", ponieważ nie musimy w nic klikać ani też wykonywać innych czynności jak np w wielu cashbarrach gdzie co pewien czas trzeba wpisywać kod potwierdzający, że patrzymy na pasek. Tu po prostu korzystamy z komputera jak zawsze i samo nam się zarabia.
Strona 20 dollars 2 surf jest przejrzysta i możemy na bieżąco kontrolować stan naszych punktów, stan zarobionych pieniędzy oraz ile mamy osób na jakim poziomie. Do dyspozycji też jest poczta czyli możliwość komunikowania się z uczestnikami. Niedawno zostało uruchomione forum, na którym można wymienić poglądy i uzyskać porady, jak również zobaczyć dowody wypłat zamieszczane przez użytkowników z różnych krajów. Oczywiście mamy swoją polską sekcję na forum. Z czasem strona będzie też w j.polskim, ponieważ taka propozycja została przesłana do
Admina. Obecnie poza francuskim i angielskim wprowadzono niemiecki i hiszpański zgodnie z propozycjami uczestników z tych krajów.
Rejestracja jest bardzo prosta i polega na wpisaniu swojego adresu e-mail, na który otrzymamy link do pełnej aktywacji konta. Po aktywowaniu konta pobieramy i instalujemy cashbarr. Po jego włączeniu zaczynamy zarabianie.
Raz jeszcze powtarzam - to nic nie kosztuje, a przy okazji komputer sam zarabia na siebie (pieniądze można przeznaczyć na prąd). A oto link dla zainteresowanych:
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=278783
0 Odp.

W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Brak zmiany tych ustawień oznacza akceptację dla stosowanych tu cookies.
Joomla templates by a4joomla
Vladimir Sloutsker http://www.tnp.sg/news Phengphian Laogumnerd The Malaysian Insight 劉特佐